Hakkımda

Diş Hekimi olarak mezun olduğum İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesindeki bütün değerli öğretim üyelerine sonsuz minnetlerimi belirterek başlamak istiyorum. Mesleği bizlere sindirterek öğrettikleri için, mesleğe ve insanlara saygı, sevgi, anlayış ve hoşgörü ile yaklaşma olgunlukarını görüp örnek alma imkanı verdikleri için, tıp mesleğinin sadece para kazanmak için yapılacak bir meslek olmadığını ilk dersimizden son dersimize kadar hep vurguladıkları için bütün hocalarımı çok sevdim ve seviyorum. Hayatta olmayanları rahmetle anıyor sağ olanlara uzun ve sağlıklı, mutlu bir ömür diliyorum.

Mezun olduğum 1992 yılından bu güne her geçen gün mesleğimi daha çok sevdim. Teknoloji ve yenilikler işlerimizi giderek kolaylaştırıyor ve tedavi sonuçlarının daha başarılı olmasını sağlıyor.

Her kongrede yeni bir şeyler öğrenmek, her panelde değerli meslektaşlar ile görüşüp bilgi alış verişi yapmak, her fuarda yeni bir teknoloji ile tanışıp ona sahip olmak beni yeniliyor. Meslek aşkımın her geçen gün daha da artması sayesinde öncekilerden daha güzel, daha estetik, daha fonksiyonel sonuçlar alabiliyorum.

Allah herkese sevdiği bir iş, sevdiği bir eş ve hayırlı evlatlar nasip etsin. ♥♥♥

Sağlıkla kalın.

 

× WhatsApp ile randevu alın