Gülüş Tasarımı

Gülüş tasarımı, estetik diş hekimliği uygulamaları içerisinde rutin olarak uygulanmayan bir tedavi yaklaşımıdır. Kimi zaman diş rengi kimi zaman diş dizilişi ile ilgili sorunlar estetik bir gülümsemeye müsade etmez. Kişi aynaya baktığında kendini mutsuz hisseder. Bu sorun bazen ayrık diş bazen de eksik diş gibi nedenler ile olabilir.

Mesela ben dişlerimin aralıklı olması nedeni ile uzun yıllar rahatlıkla gülememiş bir insanım. Şimdi artık bu sorunun yok ve çok rahat gülebiliyorum. Siz de sizi rahatsız eden diş problemleriniz var ise iletişim sayfama gidip randevu alabilir ve yapılabilecek tedavileri bizzat benden öğrenebilirsiniz. Bu işin yaşı yok. Zararın neresinden dönersek kardır değil mi?

Gülüş Tasarımı Nasıl Uygulanır?

Gülüş tasarımı fiyatı nasıl belirlenir?
Gülüş tasarımı fiyatı nasıl belirlenir?

Diş kontrolünüzü yaptığımda zaten sorunları aşağı yukarı tespit etmiş oluyorum. Sizden de dişleriniz ile ilgili şikayetlerinizi ve yaşadığınız diş sorunlarını dinledikten sonra size yapabileceklerimiz ile ilgili bilgiler veriyorum. Tedavi limitlerinden ve maliyetlerinden haberdar olan hastalar için geriye işe başlamak kalıyor.

Öncelikle uygun vakalar için bir vaka analizi hazırlıyoruz. Bu bazen bir seansata uygulanan demo bonding ile, bazen ağızdan alınan mock up ölçüsü ile bazen de şeffaf plak için bilgisayar programı ile olabiliyor.

Gülüş Tasarımı Fiyatı Ne Kadar?

En çok merak edilen konu gülüş tasarımı fiyatı. Tabi ki fiyat önemli. Birçok insan diş estetiğ uygulama işlemini fiyatı nedeni ile erteleyebiliyor. Estetik dişlere kavuşmak her kişi için farklı maliyetler yani fiyatlar ile olabilmekte. Kimisi için tek bir dişe müdahele yeterli olurken kimi hasta için bütün dişlere kaplama uygulaması gerekebiliyor. Bazen sadece diş beyazlatma bile daha güzel bir gülümseme için yeterli olabilmekte.

Gülüş tasarımı ile ilgili sağlıklı bilgi almak isteyenler için ücretsiz kontrol ve fiyatladırmayı klinikte yapabilirim. İletişim sayfasından randevu almanız yeterli. Yok ben mutlaka gülüş tasarımı fiyatını öğrenmeliyim diyenlere de 10.000 TL diye bir fiyat verelim o zaman. Ama unutmayın ki size belki 2.000TL lik bir işelm yerli olacak belki de 30.000 TL harcamanız gerekecek. Tedavi süresi için de aynı şekilde belki 1 haftada belki ortodnti tedavisi ile birlikte 1 seneyi aşan diş estetiği ve gülüş tasrımı protokolü gerekecektir.

gülüş tasarımı öncesi sonrası diş resimleri