Diş Beyazlatma

Diş beyazlatma yaptırmanın birçok faydası vardır. Genellikle ertelediğimiz diş bakımını ertelememek için bu aya özel bir indirim kodunu yazının içerisine yerleştirdik. Size güzel bir indirim sağlayacak olan bu diş beyazlatma indirim kodu ile her iki diş beyazlatma yöntemi için %20 özel indirim vereceğiz. Diş beyazlatma fiyatları artık sizin bu işlemi yaptırmanızı engellemesin.
Diş beyazlatma öncesi ve sonrası fotoğraflarınızı instagram sayfanızdan paylaşırken bizi etiketlemeyi unutmayın diyeceğiz.

Neden Dişlerinizi Beyazlatmalısınız?

Diş beyazlatma

Geliştirilmiş estetik . Bu uygun maliyetli, basit seçenek sadece gülümsemenizi değil, bakış açınızı da değiştirecek.
Artan güven . Muhteşem bir gülümsemeye sahip olduğunuzu bildiğinizde, özgüveniniz fırlayacak. Görünüşünüzü farklı algılayacak ve kendinizi daha büyük bir güvenle taşıyacaksınız.
Risk yok . Minenin sadece en dış tabakası beyazlatıldığı için dişlerinizi beyazlatmanın herhangi bir yan etkisi yoktur. Hatta geçici hassasiyet gibi yaygın sorunları çözebiliriz.
Bakımı kolaydır . Düzenli aralıklarla beyazlatmanıza rötuş yapmaya karar verebilirsiniz. Size ne sıklıkla sizin için uygun olduğu konusunda tavsiyede bulunacağız.
Yaşlanma süreciyle mücadele . İğne gerekmez, görünüşünüzden yıllarca kurtulabilirsiniz. Daha beyaz dişler daha gençtir ve güzel bir gülüşe sahip olmak, onu daha çok göstermek istemenize neden olur ki bu gençliğin bir özelliğidir.
Daha iyi ağız bakımı . Gurur duyduğunuz bir gülümsemeyle, dişlerinize bakmak isteyeceksiniz. Hatta birçok kişi dişlerini beyazlattıktan sonra sigarayı bırakmaktadır.
Doğal bir görünüm . Sizin için neyin doğru olduğunu düşündüğünüze bağlı olarak ışıltılı Hollywood gülüşünü seçebilir veya biraz daha az beyazlatma gücüne sahip olabilirsiniz.
Ne bekleyebileceğinizi
İlk adım tecrübeli klinisyenlerimizle konsültasyon yapmaktır. Size bir muayeneden sonra ne bulduklarını söyleyecek ve hedeflerinize ulaşmak için özel bir tedavi planı oluşturacaklar. Başarılı beyazlatma için çok önemli olan bir ölçek ve temiz gerçekleştireceğiz. Mevcut en gelişmiş diş beyazlatma sistemini kullanıyoruz: BEYOND

Beyazlatmanın tek bir randevu sırasında sandalyede yapılmasını tercih edebilirsiniz. Geceleri dişlerinizi beyazlatmayı tercih ederseniz, eve götürme kitleri de sağlıyoruz.

Diş Beyazlatma Yöntemleri

Koltukta Beyazlatmanın

Diş etlerimizi ve ağızdaki yumuşak dokuları beyazlatıcı bir jelden koruyarak kapatacağız. Jel dişlere sürülür ve bir LED ışık süreci hızlandırır. Her zaman televizyon izleyebilir, rahatlayabilir ve eğlenebilirsiniz. Tüm düzenleyici kurumlar, bu ürünleri minimum yan etki ile güvenli olarak kabul etmiştir. Beyazlatmanız tamamlandığında, sonuçlarınızı istediğiniz gibi tamamlamak için özel tepsiler ve bir eve götürme jeli alacaksınız.

Evde Beyazlatma

Eve götürme kitimiz, koltukta beyazlatma işlemimiz kadar çarpıcı sonuçlar vermez, ancak prosedürü kontrolünüze verir ve uygun maliyetlidir. Gece boyunca uyurken tepsileri takarak evinizin rahatlığında tamamlayabilirsiniz. Bir kit ve 18 uygulama için yeterli beyazlatma jeli alacaksınız. Ayrıca daha sonra diş hassasiyeti olasılığını en aza indirmek için duyarsızlaştırıcı diş macunu alacaksınız.

Diş Beyazlatma Fiyatları

Güzel ve beyaz dişlerin hayalini hepimiz kuruyoruz. Ancak onlara sahip olmak için harekete geçmek gerekiyor. İlk iş olarak kliniğimize gelip diş beyazlatma işlemi için dişlerinizin uygun olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Bununla ilgili size bir de güzel haberimiz var. Hatta iki güzel haber verelim. Birincisi bu ilk kontrol muayenesi için ücret ödemenize gerek kalmayacak. Klinik olarak tecrübeli hekimlerimiz dişlerinizi inceleyecek ve diş beyazlatma için uygun olup olmadıkları ile ilgili size bilgi verecekler.

Şimdi gelelim ikinci güzel habere. Diş beyazlatma fiyatı ile ilgili. Size diş beyazlatma fiyatında özel indirimler yaptığımızı söylemek isteriz.

Şimdi Gülüşünüzün Keyfini Çıkarın

Şimdi gülümsemenizin keyfini çıkarmanıza ve diş beyazlatma fiyatlarının tedavinizi ertelemenize neden olmaması için size özel indirimler yapacağımızı açıklamak istiyoruz. Diş beyazlatma 2021BD- kodu ile geldiğinizde %20 indirimden faydalanabileceksiniz.

Herkes sağlıklı bir gülümsemeyi hak ediyor!

GÜLÜŞÜNÜZÜ AYDINLATIN