Diş Estetiğinde Türkiye Tercih Ediliyor

Günümüzde artık estetik çok önem kazandı. Saç ekimi, plastik cerrahiye diş tedavileri ile daha güzle bir görüntüye sahip olmak mümkün. Diş tedavilerinde Türkiye bütün Avrupa ve Amerika dan yoğun ilgi görüyor.

Diş estetiğ uygulamaları ile kısa sürede inanılmaz değişiklikler yaşayan hastalar yakın çevreleri, eş dost ve akrabalarını da diş yaptırma konusunda motive ediyor.

Türkiye Neden Tercih Ediliyor?

Diş estetiği için Türkiye’nin ön plana çıkmasında çok haklı gerekçeler var. Bunların en çok göze batanı fiyatların uygun olması tabi. Nerede ise 5 de 1 gibi bir avantaj sağlıyor. Sadece uygun fiyatlar değil Türkiye yi cazip kılan. Tedavinin kısa sürede tamamlanması da ilgi çekici. Diş kaplamaları 1 hafta gibi kısa sürede tamamlanarak hasta ülkesine geri dönebiliyor.

En çok uygulanan diş estetiği uygulaması lamina, zirkonyum diş kaplama, implant uygulamaları. Bu tedaviler için kliniğimizde dijital tarayıcı ile hatasız kesin sonuçlar alıyoruz. Klinik olarak 30 yıllık tecrübemiz, modern teknolojik donanımımız, iyi eğitimli diş laboratuvarımız başarımızın ana etkenleri.

Sizleri de estetik ve uzun ömürlü diş tedavileri için Türkiye’ye bekliyoruz.

Bize Nasıl Ulaşacaksınız?

Sayfanın altındaki WhatsApp butonu ile doğrudan Diş Hekimi Sertaç Kızılkaya ya ulaşabilirsiniz. İletişim sayfamızdan klinik harita bilgilerine ulaşabilirsiniz. sizinle tanışmak ve yardımcı olmak için sabırsızlıkla bekliyoruz.