Genel Diş Hekimliği

Her yaş için kapsamlı genel ve onarıcı tedaviler sunarız. Amacımız, daha az invaziv ve daha uygun fiyatlı tedavinin keyfini çıkarabilmeniz için ağız sağlığı sorunlarını olabildiğince erken çözmenize yardımcı olmaktır. Ancak ihtiyaçlarınız karmaşık olduğunda, ekibimiz deneyiminizin rahat ve iyi planlanmış olmasını sağlamak için buradadır.

Rutin Muayeneler, Temizlikler ve Röntgenler –

En az altı ayda bir diş muayenesi ve temizlik planlamanızı öneririz. Ziyaretiniz sırasında ağız kanseri muayeneleri, periodontal değerlendirmeler ve dijital röntgenler gibi ek tarama süreçleri uygulayacağız.

Diş Çekimleri –

Dişiniz onarılamazsa, etkilenmişse veya şiddetli ağrı çekiyorsanız, en iyisi onu çıkarmanız olabilir. Standart diş çekimleri ve yirmilik diş çıkarma sunuyoruz.

Kök Kanal Tedavisi –

Endodontik tedavi, şiddetli çürük, sinir hasarı veya apsesi olan dişleri korur. Tedavi, doğal dişinizi çekmekten çok kurtarmayı mümkün kılar.

Dental İmplantlar –

Diş replasmanının geleceği burada. Dayanıklı implantlar vücudunuzla bütünleşerek gülüşünüzün doğal bir parçası olur. Tek bir dişi değiştirmeyi veya tam kavisli bir protezi yerine tutturmayı seçebilirsiniz.

Periodontal Terapi –

Aktif diş eti hastalığı gülümsemenizi yok edebilir. Terapötik ölçeklendirme ve kök planlaması (derin temizlik) sayesinde aktif periodontal hastalığı çok geç olmadan durdurmak mümkündür. Özellikle diş implantlarını düşünen adaylar için kaybedilen yapısal desteği geri kazanmak için kemik grefti hizmetleri de mevcuttur.

Restoratif Çözümler –

Dayanıklı restoratif tedavilerimiz , gülümsemenizin görünümünü iyileştirirken dişleri güçlendirir. Bazı örnekler arasında beyaz dolgular, porselen kakmalar / onleyler ve kronlar, sabit köprüler ve özel protezler bulunur.

SERTAÇ KIZILKAYA