Ortodonti

Ortodonti eğri dişleri düzeltmek için uygulanan diş tedavisidir. Dişler doğuştan veya sonradan eğrilmiş olabilir. Bazen diş çekimi bazen hatalı kapanışlar vea periodontal problemler diş eğriliğine neden olabilir. Ortodonti tedavisi sabit ve hareketli olarak iki bölümde incelenebilir. Sabit ortodonti tel ile yapılır. Teller metal veya diş renginde olur. Dişlerin üzerine yapıştırıldıkları için sabit ortodonti tedavisi olarak adlandırılırlar. Diğer yöntem plaklar ile yapılan telsiz ortodonti işlemidir. Türkiye de ORTHERO firması ile yerli üretimin başlaması sayesinde çok uygun fiyatlar ile telsiz ortodonti uygulanmaya başlanmıştır.

ORTHERO tedavisiyle güven kazanın ve göz kamaştırıcı bir ilk izlenim bırakın. ORTHERO , dişlerinizi hizalamanın neredeyse görünmez yoludur. Dünya çapında binlerce insan, bu rahat, kullanışlı ortodontik sistemin mükemmel sonuçlarını keşfetti.

Yenilikçi Telsiz Ortodonti Sistemi ORTHERO

Orthero önce sonra fotoğraf Diş Hekimi Sertaç Kızılkaya

ORTHERO sistemi, dişleri düzleştirmek için kullanılan gelişmiş yaklaşımla diğerlerinden ayrılır. Size özel yapılan plaklar sayesinde her iki haftada bir dişleriniz için bir adım atın.  Şeffaf plastik malzeme dişlerinizin üzerinden geçerek onları her plak değişiminde adım adım istenen konuma hareket ettirir. Kimse onları taktığınızı fark etmeyecek ve yaşam tarzınızı bölmek zorunda kalmayacaksınız.

ORTHERO ile Telsiz Ortodonti Uygulamasından Ne Beklemeli?

İlk adım, diş hekimlerimizden birine danışmaktır . Dişlerinizi değerlendirebilir ve ORTHERO için aday olup olmadığınızı belirleyebilirler. Öyleyse, dişlerinizin taramaları, fotoğraflar ve röntgenler gibi bilgileri toplayacağız. Bu kayıtların tümü, tedavi planınızı oluşturmak ve hizalayıcılarınızı tasarlamak için kullanılacaktır. Ayrıca tedavi bittiğinde dişlerinizin son konumunun nasıl olacağını da görebileceksiniz.

ORTHERO laboratuvarı hizalayıcılarınızı üretecek ve sonra onları bize gönderecek. Onları alıp dişlerinizin üzerindeki butonlar ve diş arası açma işlemi ile birlikte size teslim edeceğiz. Kullanım talimatları doğrultusunda takmaya başlayacaksınız. Her iki haftada bir yeni bir hizalayıcı takılacaktır. Tedavide iyi ilerlediğinizden emin olmak için düzenli aralıklarla sizi kontroller için kliniğimize çağıracağız. Bazen iki hafta bazen iki ayda bir bizi görmeye gelebilirsiniz.

Neden ORTHERO Seçmelisiniz?

Şeffaf plak sistemleri diğer ortodontik sistemlere göre daha avantajlı. Ancak fiyatları yüksek. Oysa Orthero bu anlamda en ekonomik çözüme ulaşmanıza yardımcı oluyor.  Tasbi ekonomik avantajların yanında şeffaf plak sistemlerinin sunduğu şu avantajlara da zaten erişim sağlamış oluyorsunuz.

  • Neredeyse fark edilmez – Kolayca görülemeyen şeffaf, plastik hizalayıcılar sayesinde dişlerinizi düzelttiğinizin reklamını yapmak zorunda değilsiniz.
  • Rahat – Herhangi bir dirsek veya tel yoktur, bu nedenle diş etleriniz ve ağzınızın içi tahriş olmaz.
  • Hijyenik – Fırçalama ve diş ipi için hizalayıcılarınızı çıkarabileceğiniz için, bu ortodontik sistem dişlerinizin ve diş etlerinizin sağlığını tehlikeye atmaz.
  • Daha az kontrol – ORTHERO ile tedaviyi seçtiğinizde, geleneksel diş tellerine göre muhtemelen daha az ziyarete ihtiyacınız olacak.
  • Başlamadan önce sonuçlarınızı görün – Devam etmeden önce yapılacak değişiklikleri görebilmeniz için size tedavinin her aşamasını göstereceğiz.

Orthero Fiyatları 2021 de Ne Kadar?

İlk günden beri en uygun fiyatlar ile telsiz ortodonti fiyatı sunan orthero nun 2021 fiyatları açıklandı. Tel ile uygulanan ortodonti fiyatı kadar bir ücret ödenmesi yeterli bir sistem olmaya devam edecek olan ORTHERO yu kutluyoruz. 2021 telsiz ortodonti fiyatı 10-18 bin tl aralığında olacaktır.

Şimdi Gülüşünüzün Keyfini Çıkarın Diyeceğimiz Hastalarımızı Bekliyoruz

GÜLÜŞÜNÜZÜ HİZALAYIN VE HAYATINIZI YAŞAYIN

BİZE ULAŞIN