Kategori: Diş Tedavileri

Diş Tedavileri

Diş estetiği için gülüş tasarımı İstanbul æç

Diş Çekimi

Dişiniz bir kanal ile kurtarılabiliyorsa, çekim yerine tedaviyi tamamlamanızı tavsiye edebiliriz. Dişinizi korumak, gelecekte diş proteziyle ilgili komplikasyonları ve ek maliyetleri azaltır. Endodontik tedavi bir seçenek değilse, tipik olarak dişinizi çekmenizi tavsiye ederiz. Veya diş o kadar hasar görmüşse, diğer tipte restoratif tedaviler için uygun değildir ( kaplama veya dolgu gibi.)

Devamını Gör

Kanal Tedavisi

Diş kaybıyla mı karşı karşıyasın? Gülüşünüzü kurtarmak için tasarlanmış nazik bir alternatif tedavi vardır: kanal tedavisi (aynı zamanda endodontik tedavi olarak da bilinir). Bir kanal ile hasarlı dişinizi koruyabilir ve işlevini birkaç yıl daha uzatabiliriz.

Endodontik Tedavi nedir?

Kanal tedavisi sırasında hasarlı sinir dokusu dişinizden çıkarılır, herhangi bir ağrı veya tekrarlayan apseler durdurulur. Daha sonra içi boş oda dikkatlice temizlenir, ilaçlanır ve kalıcı olarak mühürlenmek için doldurulur. Kök kanalı tamamlandığında, ileride korumak için dişinizin üzerine bir taç yerleştiririz.

Devamını Gör

Diş Beyazlatma

Diş beyazlatma yaptırmanın birçok faydası vardır. Genellikle ertelediğimiz diş bakımını ertelememek için bu aya özel bir indirim kodunu yazının içerisine yerleştirdik. Size güzel bir indirim sağlayacak olan bu diş beyazlatma indirim kodu ile her iki diş beyazlatma yöntemi için %20 özel indirim vereceğiz. Diş beyazlatma fiyatları artık sizin bu işlemi yaptırmanızı engellemesin. 
Diş beyazlatma öncesi ve sonrası fotoğraflarınızı instagram sayfanızdan paylaşırken bizi etiketlemeyi unutmayın diyeceğiz. 

Devamını Gör

Yirmilik Diş Çekimi

Ağzınızın arkasında çıkacak son dişler tipik olarak “yirmilik” dişleriniz olarak adlandırılır. Üçüncü azı dişleri olarak da bilinirler. Kişiye bağlı olarak, yirmi yaş dişleri genellikle ergenlik çağındaki ya da yirmili yaşlarda bazen çıkar. Bunların 30 yaşına yaklaştıkça tamamen geliştiğini görmek nadir değildir.

Yirmilik Diş  Sorunları 

Ağzınızın arkasında boşluk olmaması, yirmilik dişlerinize ekstra baskı yapma eğilimindedir. Bu nedenle, garip yönlerde veya açılarda büyüyebilirler. Yirmi yaş dişleri, çenenizde veya komşu dişlerde büyüyerek ağrıya, yapısal hasara veya enfeksiyona neden olabilir.

Devamını Gör

Genel Diş Hekimliği

Her yaş için kapsamlı genel ve onarıcı tedaviler sunarız. Amacımız, daha az invaziv ve daha uygun fiyatlı tedavinin keyfini çıkarabilmeniz için ağız sağlığı sorunlarını olabildiğince erken çözmenize yardımcı olmaktır. Ancak ihtiyaçlarınız karmaşık olduğunda, ekibimiz deneyiminizin rahat ve iyi planlanmış olmasını sağlamak için buradadır.

Devamını Gör

Diş Dolgusu

Diş çürüğü için en iyi tedavi yöntemi diş dolgusudur diyebiliriz. Diş minesinin asitler ile bozulması sonrasında yumuşayan bölge temizlenir ve boş kalan alana diş dolgusu uygulanır. Diş dolgusu günümüzde diş renginde yapılmaktadır. Malzeme kalitesine bağlı olarak kullanım ömrü 2 ile 15 sene arasında olabilir.

Diş dolgusu için dolgu malzemesinin estetik özellikleri önemlidir. Diş renginde olmalı ve dişin saydamlığını taklit edebilmelidir. Bukalemun efekti oluşturan modern diş dolguları sayesinde doğal diş gibi görünen estetik diş dolguları uygulayabilmekteyiz.

Devamını Gör
× WhatsApp ile randevu alın